| Alionushca a întrebat:

Cum pot sa gasesc un prieten de pe TPU si sa il adaug in lista de prieteni.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il poti gasi de la o postare a acestuia(intrebare ori raspuns) sau cautandu-l din COMUNITATEA (a doua fereastra de cautare) cu numele de utilizator. Intri apoi pe profilul lui si dai Adauga prieten si astepti sa accepte (daca nu a setat ca prietenii sa se adauge automat). Succes si numai bine!

| hideaway a răspuns:

Aici poți căuta user-ul pe care îl vrei ca prieten: http://www.TPU.ro/useri
Scrii numele acelui user în A DOUA căsuță de "Caută", apoi, intri pe profilul acestuia, și apeși pe "Adaugă Prieten"
Noroc, Alionushca!