| Daria_ʚiɞ_1998 a întrebat:

Cum pot sa imi recuperez un cont de transformice? Am uitat si parola si email-ul si am bagat bani in cont si nu stiu cum sa fac...

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Daria,

Iti recomandam sa contactezi direct administratorii jocului respectiv - http://atelier801.com/contact

| Santo2190 a răspuns:

Eventual cauta echipa de support a jocului respectiv, administratorii..confirmale cumva identitatea contului si vezi ce poti rezolva, altceva nu pot face...si ai gresit sectiunea intrebarii