| dutzaaa12 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb poza? vreau cu hinata

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

În stânga unde scrie "Logat ca hinata112", ai o listă de opțiuni. Tu alegi opțiunea " Editare profil ". Dacă o să te uiți mai jos, o să vezi "Alegeți fișierul încă nu sau ales fișiere ". E, tu dai acolo. După aceea selectezi și încarci imaginea dorită. Să știi, poza va apărea și pe profilul tău mâine în jurul orei 12.

| Dark13 a răspuns:

In stanga unde scrie ai o listă de opțiuni. Tu alegi opțiunea " Editare profil. Dacă o să te uiți mai jos o să vezi Alegeți fișierul încă nu sau ales fișiere ". E tu dai acolo. După aceea selectezi și încarci imaginea dorită. Să știi, poza va apărea și pe profilul tău mâine în jurul orei 12