| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi sterg contul TPU dar sa imi sterg si intrebarile si raspunsurile, adica sa nu apara ca au fost postate de "Anonim"?

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu poți. Și nimeni nu îți va împlini dorința!
Ai pus 111 întrebări, dacă la fiecare din ele, ai primit, să zicem, cel puțin patru răspunsuri, vor fi șterse alte 444 de răspunsuri ale userilor care s-au străduit să te ajute.
Dacă admina îți împlinește dorința, probabil sute de useri nemulțumiți de dispariția răspunsurilor lor, ar întreba-o de ce li s-au șters postările. Nu crezi că ai pune-o într-o situație dificilă?
Nu e corect să soliciți așa ceva... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ASA ceva NU se poate!
Daca iti vei sterge contul, postarile vor aparea ca ANONIM.
Raman raspunsurile date la intrebarile tale.Cei care au raspuns si au primit si funde le vor pierde.
Atata timp cat intrebarile tale nu incalca regulamentul, ele NU vor sterse de admnin de tot.
Eu nu inteleleg ce treaba mai ai tu, daca nu poti avea acces la cont?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am acces la cont dar vreau sa sterg intrebarile si raspunsurile in care sunt mentionate detalii despre mine, familia mea, lucrurile mele etc.
Dar daca injur oameni, imi vor stege toate intrebarile si raspunsurile atunci?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poti sterge singur acele postari.
Sa inteleg ca tu vrei sa fie sterse de tot? Poti scrie la contact sa vezi ce se poate face!
Daca injuri oamenii de aici, postarile vor fi sterse, dar risti sa fii sanctionat.Fie vei fi monotorizat timp de luna sau trei sau chiar eliminat nelimitat.Eu zic ca nu renteaza
Deci, daca e vorba doar de acele postari scrii la contact, alegi rubrica,, stergere raspnsuri si intrebari propii'', scrii si motivul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din pacat cand stergi intrebarile de unul singur apari ca "Anonim" daca nu stiai;-;

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiam
Cum a mai scris, poti cere stergerea acestora la contact

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A ok mersi o sa incerc!

| TabletaSB a răspuns:

Nu cred ca poti. Da mail la editori sau contacteaza direct administratorul.