| turquoise193 a întrebat:

Cum pot sa raspund la intrebari din varianta de mobil a site_ului? eu nu am net decat pe telefon si daca ii dau"afiseaza versiunea normala", cand vreau sa raspund imi apare chenarul acela de confirmare care se plimba pe.tot ecranul si nu pot sa finalizez trimiterea! So...ce-i de facut?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde de telefon.
Mie de exemplu imi merge sa raspund la intrebari din browserul clasic al telefonului ( Nokia ), dar daca deschid opera ...imi apare si mie acel ecran!
Nu prea ai ce face decat sa schimbi telefonul sau sa incerci un alt browser pentru telefon
http://www.opera.com/mobile/
poate tie iti va merge