| ILoveTacos a întrebat:

Cum pot sa vad care dintre raspunsurile mele au fost votate folositoare,nefolositoare, eronate etc?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Doar daca o iei din aproape in aproape cu fiecare raspuns pe care l-ai dat. Deschizi la fiecare fereastra" evalueaza" si acolo ai rubricile despre care intrebi.
Daca apare undeva 1 sau 2 etc ai fost votat de catre cineva ( n-ai de unde sa stii cine decit intimplator, urmarind cum voteaza utilizatorul x sau y), iar daca e zero, nu a fost votat nimic de acolo.
Cind o sa ajungi senior ( la cele 100 de raspunsuri), daca nu esti deja, poti face si tu evaluarea asta in mod obiectiv la raspunsurile altora. Si nu doar la intrebarile unde ai raspuns si tu. Oriunde esti interesat sa citesti. Asta daca te atrage sa faci aprecieri.

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu ai cum sa vezi, doar daca verifici fiecare raspuns in parte apoi dai click pe Evalueaza si va aparea acolo ce fel de voturi si cate ai primit ( daca ai primit).
Folositor(0) Nefolositor(0) Amuzant(0) Inteligent(0) Eronat(0)

Informatii utile gasesti inca la Intrebari Frecvente http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Tacoshappy
te duci la fiecare raspuns al tau, dai click pe Evalueaza si vezi daca ai primit voturi.
O frumoasa zi sa ai de Mos Niculaehappy

| ILoveTacos explică (pentru caramela):

Multumesc mult, apreciez ca mi-ai raspuns big grin.O zi frumoasa si tie! happy

| PotatoMustDie a răspuns:

Nu poti decat daca le iei pe fiecare al rand, dai "evalueaza" la raspunsul tau si vezi acolo ce voturi ai.

| Maddiex3 a răspuns:

Vezi ca scrie sus la TPU, "COMUNITATEA". Iti scrii numele la "cauta" si o sa-ti apara.
Sau.
Intri la "Vizualizare profil" (chenarul portocaliu din dreapta) si acolo (putin mai jos, sub "Muzica mea" si "Punctaj".Dai acolo.Vei vedea nr. de voturi.
Poti sa vezi cine ti le-a dat numai daca dai pe profilul acestuia la "Voturi date de..."(sub punctaj) altfel nu poti afla.