| Mingo a întrebat:

Cum pot sterge melodiile din playlist?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Intri în secţiunea "Playlist-ul meu" din grila portocalie/stânga sau direct la linkul :
http://www.tpu.ro/my-stream/

Fiecare melodie din Playlist are un pătrăţel roşu cu un "X" ( în dreapta ) - dai click pe acel "X" şi melodia va fi ştearsă :)

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Intri in playlis-ul tau, in dreptul fiecarei melodii este un x dai click pe el si iti apare ceva de genul..esti de acord sa stergi aceasta melodie? dai click pe ok si se rezolva.
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Clic pe acel x

| Inception a răspuns:

Toate melodie din Playlist au un pătrăţel roşu cu un "X" ( în dreapta ) - dai click pe acel "X" şi melodia va fi ştearsă