| hanonimate a întrebat:

Cum pot sterge un cont foarte vechi de TPU? Tinand cont de faptul ca nu mi amintesc nici emailul nici parola.Trebuie neaparat sa il sterg deoarece sunt intrebari foarte vechi, de cand eram mai mic si atunci cand se cauta pe google numele si prenumele meu automat apar intrebari pistate de pe acel cont.Si ma cam fac de rusine.Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Scrie la contact. Poate, vei fi obligat(ă), să dovedești, cumva, identitatea, dacă spui că aveai numele real. Asta, pentru că și adminii vor trebui să se convingă, că nu șterg contul altcuiva.
https://www.tpu.ro/contact
PS. Și apoi, nimeni nu va ști că e vorba de tine, atunci când "răsfoiesc" internetul, fiindcă sunt zeci de nume care coincid.

| hanonimate explică (pentru floresdemayo):

Chestia e ca daca răsfoind internetul și dau de acel profil de pe TPU își vor da seama sigur ca e vorba de persoana mea pentru ca pe lângă că apare identitatea mea mai apar și alte informații despre viata mea, informații care spre exemplu unele persoane le cunosc și le ar fi simplu sa și dea seama ca e vorba despre mine.

| TPU.ro a răspuns (pentru floresdemayo):

Multumim de ajutor! Hanonimate, asteptam mesajul tau la Contact pentru a putea rezolva situatia.

| NeaMih4i a răspuns:

Omule! nu trebuie sa iti fie rusine de tine, trebuie sa te bucuri de acele postari, sunt facute de tine, si ce. Probabil o sa ramana in istorie acele intrebari!