| LetyKaty a întrebat:

Cum poti sa-i contactezi pe administratorii site-ului ca vreau sa le zic sa stearga odata reclama aia cu Oriflame ca deja ma enerveazaaaa...

Răspuns Câştigător
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Daaaa, ma enerveaza deja :| cel mai bine ar fi sa ii spui Stelei, iata linkul unde o gasesti: http://www.tpu.ro/utilizator/afubz

sper sa reushestisa o anunti :p bye

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

La "contact",prima pagina, dreapta, sus. Si pe mine ma deranjeaza, dar nu cred ca o vor inlatura, ca asa se castiga banii pe site, din reclame.Si cu cat este mai agresiva reclama,cu atat mai bine!
Insa ar trebui sa se gandeasca si la confortul userilor, carora le apare brusc in fata ochilor reclama, ca te si sperii!

| Adry05 a răspuns:

Incearca sa-i contectezi prin contact. Daca nu, odata cand trimiti un raport la un raspuns care ti se pare ilegal atunci fa-i o observatie cu privire la aceasta tema. Succes si o zi buna!happy

| LNK a răspuns:

Degeaba te enerveaza pe tine.
Ei fac bani din asta si cred ca nu o vor sterge doar ca nu-ti place tie.

| ღKittyღ_1281 a răspuns:

Prima pagina/contact(sus in dreapta )si de aici te descurci