| Minimalistul a întrebat:

Cum schimb adresa de e-mail de pe TPU in conditiile in care ma loghez cu contul de Facebook iar la schimbarea adresei mi se cere parola contului de TPU?

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna, NaziH!

Cand te-ai logat pentru prima oara pe TPU, pe adresa de e-mail ai primit un mesaj cu parola contului tau. Daca nu mai ai acea parola, poti solicita aici una noua http://www.tpu.ro/am-uitat-parola.

Dupa ce ai aflat parola, intra in Setarile contului meu pentru a-ti schimba adresa de e-mail.

Cristina, TPU.ro

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai trimite la suport, te ajuta ei.