| OxyAliA a întrebat:

Cum se poate scoate un user de la ignore? Mulțumesc!

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Alegi "stop ignor" pentru userul in cauză și DACĂ el acceptă, (re)deveniți amici

| Lioana a răspuns:

Intri pe Prieteni.
Acolo ai 4 categorii.
-cereri de prietenie
-prietenii tai
-utilizatori ignorati
-utilizatori care te ignora

Intri pe "Utilizatori ignorati" si dai Stop ignor persoanei in cauza. Site-ul trimite o notificare persoanei ca tu vrei sa o scoti de la ignor si ea trebuie sa dea accept. Pana nu da persoana accept cererea ta ramane in asteptare. Dupa ce aceasta da accept dispare de la ignorati.

| carevaescu a răspuns:

Camd vizitezi profilul utilizatorului, vei avea un buton pentru eliminarea lui din lista de ignore

| anonim_4396 a răspuns (pentru carevaescu):

La mine nu funcționează. happy Și eu am de scos pe cineva de acolo și nu am cum. Nu apare butonul ăla de care vorbești. happy
La fel cum TPU nu mă lasă să-mi schimb numele și fotografia. happy
Mă simt ca o stafie cu pseudonim. happy

| helpforyou a răspuns (pentru carevaescu):

Din pacate nu apare.

| carevaescu a răspuns (pentru helpforyou):

Într-adevăr, nu mai există opțiunea. E posibil sa mi-o fi imaginat-o laughing

| helpforyou a răspuns (pentru carevaescu):

Se mai intampla. Si eu mai patesc de acestea.winking

| helpforyou a răspuns:

Ca sa ajungi la userii ignorati, ai in stanga sus, langa cont o iconita cu prieteni. Acolo vei gasi userii ignoarati si dai stop ignore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge sa scoti de la ignore un user care te ignora, numai daca acesta doreste sa te scoata de la ignore.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel putin la mine nu a functionat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Citeste regulile comunitatii TPU