| anonim_4396 a întrebat:

Cum se sterge contul?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#39

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Completezi formularul de aici: http://www.tpu.ro/contact
Numai bine.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare.
Extras din blog TPU
O primavara frumoasa sa aihappy

| alexs99 a răspuns:

Pentru a sterge un cont trebuie sa trimiti un mesaj legat de stergere la ''contact''.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Intrii aici:
http://www.tpu.ro/contact
Şi spui că vrei să ţi se şteargă contul.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pare ca dureaza situatia, daca nu se rezolva mai repede intr-un fel sau altul, raportez site-ul drept nesigur si spam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu il poti sterge singur/a.Trimite o solicitare la CONTACT.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vad ca nu vor sa sterga contul. ok, o sa-i oblig sa-l stearga