| anonim_4396 a întrebat:

Cum se sterge o intrebare? Multumesc

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă ai pus tu întrebarea intri în Întrebările mele şi ai opţiunea Şterge.
Dacă a pus-o alt utilizator ai 2 posibilităţi: 1. O raportezi ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, după caz, dacă se încadrează la vreuna din aceste categorii. 2.Scrii un mesaj din contact, dai link-ul întrebării şi rogi echipa TPU să o şteargă. Va trece un timp până să fie ştearsă, mai ales la ultima posibilitate. Trebuie să mai ţii seama că raportarea abuzivă a altui utilizator poate fi penalizată.

| Dan193 a răspuns:

As vrea si eu sa stiu cum stergi un raspuns.

| Vassii a răspuns:

Click dreapta delete