| Anonim1a a întrebat:

Cum sterg contul asta? repede pliz

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Clic pe http://www.tpu.ro/contact și urmezi pașii.
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Dai aici un mesaj adminilor :
http://www.tpu.ro/contact

| denyiuly a răspuns:

Scrii un mesaj la ''contact''si acolo scrii adminului Cristina ca vrei sa iti fie sters contul. uite link-ul
htpp//www.tpu.ro/contact

| Isabelamaria21 a răspuns:

Poţi doar să trimiţi un mesaj la CONTACT cu rugămintea de a îţi contul iar administratorul site-ului care este Cristina dacă va vrea să îţi şteargă contul ţi-l va şterge.

| Ramonaaaa a răspuns:

Hi;;)!
Trebuie sa trimiti o cerere la contact prin care sa rogi intr-un mod politicos adminii sa iti stearga acest cont.
http://www.tpu.ro/contact

| Irina0027 a răspuns:

Buna anonim! In josul siteului TPU scrie Home, Contact, Intrebari frecvente, Ce este, Termeni si conditii, Va multumim si Blog TPU.ro. Tu vei selecta Contact si va trebui sa trimiti un mesaj convingator echipei TPU, care dupa o perioada de timp iti va sterge contul. Sper ca te-am ajutatwinking

| Michaela89 a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile, care acum se doresc a fi sterse.

| Sentinel a răspuns:

Sus in dreapta ai un meniu CONTACT. Apasa pe el, completeaza numele, e-mail-ul si cererea de stergere si apoi apasa Trimite

| Anonim1a explică:

Mno bine mersi la toti dar la care sa va dau funda?laughing))pot sa incerc cu ala bala portocala?rolling on the floor