| iTami a întrebat:

Cum stergi intrebari pe TPU?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dai click la Intrebarile mele din partea stanga, de acolo la Sterge si vei primi un mesaj pentru confirmarea stergerii pe email.

6 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Ștergere Întrebări :
În stânga unde scrie "Logat ca MaryAlice " ai o listă de opțiuni. Tu intri la secțiunea "Întrebările mele",
și, sub întrebarea care dorești să fie ștearsă o să fie un buton "Șterge". E, tu apeși pe el. După ce ai apăsat o să-ți zică să scrii un motiv. Nu mai scrie nici un motiv; e o țară liberă, dai direct click pe "Șterge". După ce ai apăsat pe "Șterge", intri în adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în cadrul comunității, și intri în "SPAM". Acolo o să-ți apară " Confirmă ștergere întrebare TPU! ". Apeși acolo și după aceea dai click pe link-ul de ștergere.

| iTami explică (pentru hideaway):

Mie nu mi-a intrat in spam mail-ul happy.

| hideaway a răspuns (pentru iTami):

Eu acolo le primesc. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postarea va fi mutata la Totul despre TPU.

| iTami explică (pentru anonim_4396):

Abia astept sa se intample asta happy

| XxXPiSyXxX a răspuns:

Asa cum zice evenso big grin