| Roboioboinoivoiioi a întrebat:

Cum vad postarile mele pe TPU?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In dreapta sus a paginii ai numele de utilizator si intri pe acesta si apoi pentru intrebari intri pe Intrebarile mele iar pentru raspunsuri pe Raspunsurile mele.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salutare!

Prin postari vrei sa spui numai intrebari? Sau raspunsuri? Sau ambele? big grin

Difera foarte putin, ca aspect, dispozitivul de pe care folosesti TPU, dar in partea dreapta sus, ar trebui sa vezi numele tau (sau 3 liniute daca esti pe un dispozitiv mobil, motiv pentru care sugerez sa le apesi). Acolo ai sectiunea de notificari, mesaje, prieteni si profilul tau (marcat printr-o poza, alaturi de numele tau).

Daca dai pe numele tau de acolo (sau pe poza), o sa se deschida un dropdown cu linkuri catre ce ai tu nevoie. Acolo o sa vezi "Intrebarile tale, raspunsurile tale, profilul tau" si alte lucruri semnificative pentru acest site.

Daca mai ai si alte intrebari, aici sunt.

Seara placuta sa ai! ^_^