| sL0boz a întrebat:

Da asta nu ia ban? ca are intrebari cam tampite, eu iau ban pe fostul cont ca injur din astia!? Abtinetiva voi sa injurati din astia.
http://www.TPU.ro/utilizator/akpvr

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Aşteptarea o să rezolve tot...dar o raportare o va rezolva si mai bine.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu iei ban pentru simplul motiv ca nu-ti intelege nimeni postarile. Poate ca, daca ai incerca sa scrii romaneste, n-ai mai lua.

| Danutza27 a răspuns:

Buna @sL0boz am citit si eu intrebarile tale, dar vad ca sunt prea pline de sL0boz,poate ai o problema si ai luat o cutie de ciocolax, crezind ca este ciocolata si acum te chinui pe closet si printre vinturi mai sL0bozesti o intrebare, eu zic sa te potolesti si sa dai fuga la un internist.