| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ai avea ocazia să te întâlnești cu un user de pe TPU, care ar fi acela? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu BenBurnleyTheo, Dumnezău şi Aero. Sunt trei băieţi incredibil de deştepţi, au simţul umorului, te ajută la greu (mai puţin Teo) şi sunt foarte bună prietenă cu ei (mai puţin cu Teo, dar e o chestie de moment, nu mă întreba de ce), au răspunsuri inteligente şi speciale şi ştiu să şi comunice bine cu lumea.

64 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Vrei să te întâlneşti cu Iulian Nicolescu?
Dacă nu, te rog răspunde-mi la întrebare serios.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

M-am intalnit deja cu vreo patru pana acum. Unii dintre ei nu mai sunt activi pe aici din motive de lehamite, asa ca nu se pune!

| aliceinchains a răspuns:

N-are importanta cu cine, dar vor fi cateva persoane, care oricum se stiu. Mie mi-ar face placere sa ma intalnesc cu oricine de aici, atata timp cat am mai vorbit cu el/ea si-mi pare ok. Sunt multe persoane faine aici...

| Hmmmm a răspuns (pentru aliceinchains):

Dar totusi, eu sunt cel mai fain. Recunoaste ca m-ai viola o data...

| anonim_4396 explică (pentru aliceinchains):

Mă simt!

| Siracuzia a răspuns:

Cu Legiuitoarea, pentru ca mi se pare o femeie foarte inteleapta.

| anonim_4396 explică (pentru Siracuzia):

Înţeleaptă? Eu aş zice mediocră.

| Siracuzia a răspuns (pentru anonim_4396):

Posibil, insa fiecare cu opinia personala.Pentru mine, e o persoana inteleapta.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Poți spune mai multe?
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Nu. Să ştii că eu nu am nimic cu tine, ai şi tu calităţile tale, dar şi defecte. Ia-o ca pe o critică constructivă.

| Vizitiul a răspuns:

M-as intalni cu Jelli, ca s-o fac sa se renege de una singura.

| anonim_4396 explică (pentru Vizitiul):

Sunt flatată!

| Hmmmm a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca a fi flatata inseamna a fi pe nicaieri, atunci da, esti flatata.

| anonim_4396 explică (pentru Hmmmm):

Sunt aici, atunci.

| Hmmmm a răspuns (pentru anonim_4396):

Culmea, ca BenBurnleyTheo, Dumnezău şi Aero nu sunt. Deci, tot pe nicaieri estisad.

| anonim_4396 explică (pentru Hmmmm):

Teo nu apare că e implicat într-o orgie cu 6 bunăciuni, Dumnezău e ocupat cu Holocaust, are grijă de copil şi Aero e în lumea poveştilor. Dar o să revină ei să aibă grijă şi de mine. tongue

| Hmmmm a răspuns (pentru anonim_4396):

Acestia din urma, iti tin evidenta precum le-o tii turolling on the floor? Cati cai ai, berlino?

| anonim_4396 explică (pentru Hmmmm):

Eee, nu chiar aşa, dar eu sunt spioana şi ştiu multe lucruri despre toţi trei, mai multe decât cred ei că ştiu. Ei nu sunt spioni!
N-am cai, prefer maşina!

| Hmmmm a răspuns (pentru anonim_4396):

Si masina tot cai are...cai putere, berlino.

| anonim_4396 explică (pentru Hmmmm):

Eee, m-ai prins. La caii ăia nu mă gândisem. Şi stai aşa, nu sunt Dacie Berlina, izabellule. tongue

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Dumnezau e ocupat cu Game of Thrones. Căcat, Robert a murit, Cersei e curva incestuoasa, Viserys o duce naspa, ca s-a scaldat in niste aur topit, se duce pe madular toata cartea.Holocaust e tot grasa...

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Holocaust e sfântă de fapt, ca şi tine. Holocaust se pune pe regim. Holocaust slăbeşte.
Iar tu, intră odată pe mess, ai zis ca intri azi dimineaţă şi te-am aşteptat aiurea...

| aliceinchains a răspuns (pentru Dumnezău):

Pentru tine, toate sunt grase. laughing

| aliceinchains a răspuns (pentru anonim_4396):

E ocupat cu cartea, cica are 850 de pagini, mai ai ceva de asteptat! laughing

| anonim_4396 explică (pentru aliceinchains):

Mai aştept... hai că până la sfârşitul săptămânii o termină...

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am cum sa intru pe mess, pentru ca citesc ca un apucat cartea, si fac pauze scurte de cinci minute, sa nu orbesc.Cred ca nici maine dimineata nu intru, si nici vineri sau sambata. laughing Asteapta pana vine Pastele, ca atunci sunt si eu liber, pana duminica, regim de cazarma din 5-6 activitati zilnice, si 6 ore de somn.Holocaust nu e sfanta, e fecioara anarhica, si e grasa, cu tatuaje de puscariasa.

| Dumnezău a răspuns (pentru aliceinchains):

Sunteti ipocrite, si nesincere. Ea nu este grasa: http://www.thesun.co.uk/......eight.html

| vali1985 a răspuns:

Legiuitoare pentru ca este cea mai buna prietena si este foarte desteapta.

| Holocaust a răspuns:

* o grasă a trecut pe-aici *

| anonim_4396 explică (pentru Holocaust):

Hei, Holocaust, sfânta lui Dumnezău, ce faci?

| Holocaust a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu supravieţuiesc, cred. Observ că adminii s-au pus pe suspendat conturi de ceva vreme.

| JelliReloaded a răspuns (pentru Holocaust):

E bine că supravieţuieşti, ÎNCĂ. Eu am intrat la carceră, sunt colegă de celulă cu Poneiul, dar am ieşit pe geam.

| RoseQueen a răspuns:

SchizzophreniA,DeMeTrloN,Loveyou4ever,NOname si greece12.
As vrea sa te intalnesc pentru ca intrebarile tale sunt fascinante, iar de raspunsuri nici nu mai aduc vorba.
Cu DeMeTrlon pentru ca e o fata draguta si desteapta si tinem legatura pe mess si facebook si chiar as vrea s-o vad si-n realitate.
Loveyou4ever e o persoana interesanta si inteligenta si a fost al doilea prieten TPU al meu.
NOname este o femeie foarte inteleapta si ajuta multi oameni prin intermediul acestui site.
greece12 este interesanta si oarecum misterioasa, asadar chiar vreau sa o vad fata in fata.

| hideaway a răspuns (pentru RoseQueen):

Am observat că mi-ai răspuns la majoritatea întrebărilor mele și mă bucur că vii tu atâta inteligență și raționalitate.
Mă bucur că mai sunt și utilizatori inteligenți aici, pe TPU.
Eu, sincer îți spun aș dori să mă întâlnesc cu Eternitas, Neimportant, greece12, NOname, Diabolique (sper că i-am scris corect numele, pentru că mă mai încurc, și sunt cam obosită acum), ‰ÉrotiqueConseils, caramela, evenso și mulți alții. Îmi pare dacă am omis vreun utilizator (sau mai mulți), dar dacă aș face o listă întreagă cu toți utilizatorii pe care vreau să îi întâlnesc, aș termina răspunsul în mult timp, și nu vreau să mă lungesc extraordinar de mult. Numai bine!

| RoseQueen a răspuns (pentru hideaway):

Inteleg, nicio problema. Adevarul este ca si eu am omis cativa, pe care vad ca i-ai amintit tu(Diabolique si ErotiqueConseils) si cred ca si altii.Cu ceilalti nu am avut inca un contact aici, prin intermediul site-ului si nici altfel, dar ma voi interesa.
Ti-am raspuns la intrebari(la cele la care am considerat ca ma pricep fara a induce in eroare prin raspunsul meu) pentru ca mi s-au parut foarte interesante si bine gandite.Adevarul este ca mai rar gasesti asemenea intrebari si pe aici, dar sunt oricum suficiente si cele existente momentam.
Numai bine si tie!

| Crucified a răspuns:

Cu siguranţă n-aş vrea cu Legiuitoarea...

| Hmmmm a răspuns:

Limbaj sub orice critica pe chat, desi mi-a fost interzis accesul pe chat. Mi se pun in cv si antecedentele de acu' 2 ani. Incepe sa-mi placa racoarea si taria astora de caracter.

| Hmmmm a răspuns:

N-ar fi o problema. Pot strange din buci si cand ma aplec...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu elasexygagica rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai grijă că tare mi-e teamă că în realitate poate e elasexygagiu şi rămâi cu buza umflata tongue laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Elesexygagica e o shemale.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De unde ştii, ai controlat-o tuhee hee?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai cine a zis ca nu stiu? De aia si vreau sa ma intalnesc cu el la o bere, tip mai amuzant ca asta n-a vazut TPU...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate te violează! Ai grijă!

| Hmmmm a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te intalnesti cu mine, la cat de amuzant sunt, iti pica proteza in bere.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce gasca ai, pramatie mica! pe tine te voteaza astia cu FB, ca disperatii, iar pe mine ma mitraliaza din toate pozitiile crying
Asa e cu fetele astea rele de musca si nervi: daca o cotonogesti pe bunica, toti vor sa-ti fure virginitatea... daca ai da-o oricui de buna voie, esti cam tarfa...
Nu's de ce am impresia ca TPU e un site de fete, pizmuitoare rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Şi eu care credeam că sunt unica neprotejată (şi aici nu mă refer la metode de contracepţie) de pe TPU. Lasă, poneiuş, şi eu înainte când mă luam de tine eram stupizată, dar acum e invers, mwhahaha >:).
Nu îmi dau virginitatea oricui. Ia-s da-o lui BenBurnleyTheo, dar el are deja o prietenă bunăciune pe care o iubeşte :(( :(( :((. Sunt tristă, gata.

AeroX, Aero, tot aia. Pulifrici e de fapt Dumnezău scumpicul cultul şi inteligentul, iar de Teo au auzit destui de pe la muzică, pe acolo. E tipul cu Breaking Benjamin la avatar, uite-l: http://www.tpu.ro/utilizator/ncnc. Ah, şi te rog să nu îi spui de răspunsurile erotice şi nimfomane despre el pe care le-am dat.

Dacă mă cheamă? Da, m-aş duce, dar nu sunt perverşi! Şi nu mi-aş pune-o cu ei deoarece Dumnezau e frate-miu, Teo o face doar cu bunăciunile, iar eu am ţâţele cât cireaşa, iar Aero nu are treabă, e prea mare pentru mine şi e ocupat cu calculatoarele şi poveştile, ceea ce e bine, că nu îmbătrâneşte.

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai gândit că BenBurnleyTheo își poate da un sărci la nume pe TPU când se plictisește și poate vedea toate răspunsurile tale erotice și nimfomane, dintre care o parte le știa deja? Lui BenBurnleyTheo nu îi trebuie alte persoane ca să afle ce spune lumea de pe TPU despre el.winking Dar mă rog, răspunsuri erotice și nimfomane. mă întreb ce mai urmează.

| anonim_4396 explică (pentru TeoPT):

Stimata doamna Simona,
Nici dvs.si nici fiul cel mare ce-l aveti nu va putea afla TOATE raspunsurile pe care le-am scris/spus despre el.De fapt, eu am vorbit si pe privat cu altii despre el si inca nu are acces la contul meu sa afle, doar daca ii spun eu va sti.
Ceea ce ma face sa cred ca nu sunteti Teo este ca si ultimul mesaj a sunat ciudat, nu ii sta lui in fire sa isi ceara scuze de mult timp.Si acum, Teo nu ma baga in seama la aceste indiscretii ale mele, asa ca azi ce l-ar fi apucat. Asa ca de aici rezulta ca Teo nu ma baga in seama cum mi-as dori si nu ma apreciaza ca acum un an, lucru ce ma obsedeaza teribil, mai mult decat il obsedeaza pe el numele de Rafaela, care mie mi se pare naspa.

Acum serios Teo, intri si tu pe mess diseara pe la 22:00? Tu ai intrat la 2 noaptea, ca nebunii.Nu ai avut somn?
Si te intrebi ce urmeaza? O sa am grija sa-ti fac o surpriza la care nici nu te asteptai.Ma gandesc eu ce.Sau o sa gaseasca Andreea ceva inaintea mea? Ramane sa vedem unde o sa ajunga telenovela asta...

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Stimată domnișoară Ana, nu ești în toate mințile? Maică-mea nici nu știe de TPU, decât foarte vag, abia scrie cu tastatură în engleză, da păi cu diacritice. Nu-mi vine să cred că tocmai ai crezut că maicămea a scris mesajul ăla rolling on the floor Doamne feri.

Mesajul ăla nu a fost scris azi, ci pe 8 iunie. Dar se pare că, pe cât de mult te plângi că, vezi dom'le, am și eu tendința de a avea o viață socială în afara netului și nu îmi mai petrec veacul pe mess și TPU, (lucru pe care l-ai tradus prin "Teo nu ma mai apreciaza asa cum as fi dorit bla bla bla"), pe atât nici tu nu răspunzi la mesaje atunci când ți le trimit, nici pe TPU, nici pe mess. Deci, te plângi degeaba.

Am să te rog să nu-ți mai prezinți viața ca pe o telenovelă pe la toate întrebările de pe TPU, totul e spre binele tău, spre păstrarea demnității tale. Crede-mă că mă influențează prea puțin orice ai scrie despre mine vreodată pe site-ul ăsta.

Și nu prea mă mai obsedează numele Rafaela de mult. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zău? Cum de ai avut ocazia?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îţi pot fi cu ceva de ajutor?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca ai vrut sa scrii AeroX, te poate ajuta... daca nu, nu. Oricum, ai gusturi ciudate: pulifrici citeste carti oculte si injura PDl-istii, de prometeul original nu isi mai aminteste nimeni, iar de alalalt nici n-a auzit inca cineva rolling on the floor rolling on the floor
Auzi: daca te cheama perversii astia trei la o petrecere in pijamale, te duci?

| Hmmmm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai bine o chemam noi doi? Poate-i refuza pe "ocupatii" aia... Unde mai pui ca stiu sa gatesc...

| anonim_4396 explică (pentru Hmmmm):

Hai să ne... etalăm calităţile de bucătari, altfel nu.

| Hmmmm a răspuns (pentru anonim_4396):

Te gatesc eu sau ma gatesti tu?

| anonim_4396 explică (pentru Hmmmm):

Esti canibal?

| Hmmmm a răspuns (pentru anonim_4396):

Da! Cand vine vorba de tine, pot fi si vampir.

| Evanna a răspuns (pentru Hmmmm):

Mă placi smug?

| BlackFuneral a răspuns:

Sincer cu RockinLife îmi plac mult dozele lui de Rockhappy
După părerea mea e singuru user de pe TPU care face ceva bun.Numai bine.

| Mihaita23 a răspuns:

Cu Mihaitaulescu tongue

| SKa a răspuns:

Eu mas intalni cu un baiat care se crede inteligent si smecher pe INTERNET
Si as vrea sa-l vad in realitate.

| Saveryo a răspuns:

Cu l0verinu ceva de genu, as vrea sa ii rup cervicala in 3...

| Andrey57 a răspuns:

Toate fetele frumoase laughing