| davidutzu12 a întrebat:

Daca ai putea sa te intalnesti cu un user de pe TPU care ar fi acela si de ce?

7 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Cu Brigaela deoarece este pe locul 1 pe TPU.

| Holocaust a răspuns:

Păi cu cei cu care am reuşit să schimb mai mult de două cuvinte.Se ştiu ei. Unii îi găseşti la suspendaţi, iar restul nu prea mai intră pe site, deci n-are rost să-i amintesc.

| AlinKun a răspuns:

Hmmm as alege sa ma intalnesc cu AnimeChu
deoarece avem multe in comun ne plac aceleasi chestii deci chiar ar fi calumea daca am vorbi "face to face"

| Vali96 a răspuns:

Cu ownerul sa vb cu el sa faca sa dispara toate persoanele gen AndreeaSerban.

| pufulete_3999 a răspuns:

Cu tine sa vad cine a pus intrebarea astatongue

| SoulReaper a răspuns:

Cu AndreeaSerban sa vad cine tot da spamm-uri pe toate intrebarile -.-"

| SoulReaper a răspuns:

Pe bune m-as intalni cu vreo 2-3 persoane cu care ma inteleg bine... dar distanta pune picioru in prag