| Serban_Andra_1999 a întrebat:

Daca am castigat ieri tricoul, cand o sa il primesc? ( nu am primit niciun e-mail)

Răspuns Câştigător
| Lαrisα a răspuns:

Asteapta sa primesti mail-ul sa le dai adresa, numarul de telefon... etc. Dupa ce le trimiti datele personele, iti vor mai trimite un mail cand coletul porneste spre tine.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/contact
In momentul care vei primi un e-mail, iti vor cere datele de contact...
In maxim o luna ai tricoul, poate si mai devreme.
O zi frumoasa sa ai:)

| MadRaven a răspuns:

Durează cam o lună să îl primeşti.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori :(
Oricum, ai fost validată DEJA ca şi câştigător pe data de 25 iunie :)

Vei fi contactată pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Îl primeşti GRATUIT ( prin curier rapid sau prin Poşta Română )!
Tricoul şi taxele de transport sunt suportate de "patronul" site-ului :)

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

În ultima perioadă, Admina Cristina a trimis e-mail-urile la sfârşitul fiecărei săptămâni - acum, DEPINDE dacă/când are timp...

De asemenea, în anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere :(
Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014...

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

O să primeşti un mesaj în câteva zile în care admini îţi vor cere datele.
Aşteaptăwinking o să îl primeşti.

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

Ce este Campionul Zilei?
Campionul Zilei este utilizatorul care a postat cele mai multe raspunsuri utile in decursul unei zilei. El este recompensat cu un tricou TPU.ro, cu design special si un badge pe site.
Mai multe detalii aici ->> Ce este Campionul Zilei?
Campionul Zilei este utilizatorul care a postat cele mai multe raspunsuri utile in decursul unei zilei. El este recompensat cu un tricou TPU.ro, cu design special si un badge pe site.
Mai multe imformatii la -->> http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa analizarea manuala a raspunsurilor, daca esti declarata castigatoarea zilei, ti se vor cere datele de contact.Tricoul il vei primi in cel mai scurt timp posibil.