| RAY a întrebat:

Daca am oprit primirea mesajelor voi mai primi felicitari?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Nu scrie nimic la setari de felicitati, eu am inchis o data mesajele si mi-a mers dar le-am repornit si primesc si felicitari.Contacteaza-i pe cei de la TPU si poate te ajuta! Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta!

9 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu, nu vei mai primi nici felicitari, doar daca vei reactiva primirea de mesaje! Meriti"a doua sansa"

| RAY explică (pentru FoxyM):

Ok,multumesc de informatie, vad ca inca mai pot primi, posibil inca nu actualizat profilul meu pe server

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Da,este posibil, insa mai asteapta putin si poate se rezolva!

| RAY explică (pentru FoxyM):

Datele profilului au fost modificate!
cica

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

De obicei dureaza ceva pana chiar se modifica, insa se va rezolva si nu vei mai primi mesaje sau felicitarihappy

| RAY explică (pentru FoxyM):

Da-mi o felicitare sa vezi daca merge https://www.tpu.ro/trimite-felicitare/?to=RAYTM

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Ti-am trimis, zi-mi daca ai primit.

| RAY explică (pentru FoxyM):

Da,vezi acum

| RAY explică (pentru FoxyM):

Vezi acum

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Nu scrie nimic la setari de felicitati, eu am inchis o data mesajele si mi-a mers dar le-am repornit si primesc si felicitari.Contacteaza-i pe cei de la TPU si poate te ajuta! Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta!