| Laura1092 a întrebat:

Daca cineva pune o intrebare si a ales raspunsul castigator, altcineva mai poate raspunde desi este deja ales un castigator?

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Da,sigur că da.Deşi s-a ales deja un răspuns câştigător la întrebare, se mai poate răspunde, dar mulţi utilizatori nu mai răspund după ce văd că fundiţa a fost dată altcuiva.Iar alţii dacă văd că s-a ales câştigătorul înţeleg că persoana care a pus întrebarea şi-a găsit răspunsul pe care îl căuta.

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Da,poate răspunde, însă nu prea cred că o va face. De obicei atunci când cineva a ales deja răspunsul câştigător la întrebarea sa se presupune că a primit deja ajutorul care îl vroia, iar alte răspunsuri ar fi inutile.

| Scherimuvi a răspuns:

Bine inteles ca da

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Bineinteles.

| ѕтαя a răspuns:

Da cum sa nu dar nu mai primesti funda!

| 26justmeandyou a răspuns:

Da, poti raspunde dar nu mai poti primi funda

| H3ll3n a răspuns:

Da...bineinteles. De ce nu incerci sa vezi daca poti da raspunsuri la intrebarile la care sunt deja castigatori? happy