| Hyacinth a întrebat:

Daca exista un buton de follow pe TPU sa iti apara pe prima pagina raspunsurile altor useri pe cine ati urmari?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe nimeni.
Nu am făcut niciodată o pasiune pentru răspunsurile/întrebările cuiva.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pentru prima pagina, si mai ales pentru useri, nu!
Poti insa accesa aici https://www.tpu.ro/useri,unde se afla mai activi si asezati in topuri saptamnal /lunar care acualizeaza. Daca acel user e activ, e usor de urmatit.
Sau ai putea sa il evaluezi un raspuns, si asfel apare la profilul tau la rubrica,, evaluari'' pentru 3 luni, parca.Cand trece timpul evaluezi din nou.