| anonim_4396 a întrebat:

Daca sterg o intrebare la care am ales un raspuns castigator, funda utilizatorului va disparea?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu va dispare, intrebarea ta va ramane pe site ca anonim.
Daca intrebarea este stearsa de admini atunci se pierde si funda.

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu va disparea! Dar oricum intrebarea n-o poti sterge, eventual se va sterge doar numele celui care a pus intrebarea, adica a ta, dar intrebarea ramane ca pusa de anonim.

Răspuns utilizator avertizat
| GiAnca a răspuns:

Nu va disparea.Iar intrebarea va ramane anonima.

| Irena97 a răspuns:

O sa dispara doar numele celui care a pus-o, adica va fi Anonim intreaba. Raman restul acolo.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Bună!
Dacă trimiți tu cerere pentru a fi ștersă, funda nu va dispărea.
Dacă ți-o șterg adminii și funda utilizatorului respectiv va dispărea.
Pa` pa!

| Darkguy a răspuns:

Intrebarea nu va disparea va ramane ca pusa de anonim. Si funda ii va ramane utilizatorului.