| Lizzu a întrebat:

Daca sterg unele intrebari vechi la care am dat si funda, se anuleaza si funda-raspuns la userul respectiv?

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, doar se anonimizează întrebarea.

| Musique a răspuns:

Întrebarea va apărea ca "anonimă" pe site, iar răspunsul declarat câștigâtor rămâne normal.
Baftă.

| OnuOnulică a răspuns:

Asa ar fi normal dar nu cred ca ramane fara funda.

| Lizzu explică:

Va multumesc happy

| al3xander a răspuns:

Nu, funda ramane la user (cu intrebarea si raspunsul) dar intrebarea se sterge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda ramane, iar intrebarea va aparea ca anonim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a sters o intrebare si deja dadusem funda.Imediat am intrat pe profilul celei/celui caruia i-o dadusem si cand colo: funda disparuse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă o ștergi cu mânuța ta atunci nu va dispărea funda respectivului. Întrebarea ta devine anonimă.
Dar dacă ți se șterge întrebarea de către adminele TPU atunci da, o va pierde!

| david1234567890 a răspuns:

Bună,
Dacă ștergi o întrebare unde ai dat funda unui user, funda va rămâne la profilul celui care i-ai dat-o. Dacă apeși pe întrebarea ștearsă, te va duce pagina de start al site-ului.
Sper că te-am ajutat.

| Bοgdαη a răspuns:

Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau iar fundita ramane!
Pa-paa!

| MegaParty a răspuns:

NU funda ramane. FUndaaaa?