| dragos9234 a întrebat:

Daca sunt castigatorul unui tricou TPU, cum pot intra in posesia lui?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

O sa trimiti la contact adresa ta si ti-l vor trimite printr-un colet. Observ ca esti primul in top. Felicitari!

| dragos9234 explică (pentru EmaS):

Si unde este contactul?

| EmaS a răspuns (pentru dragos9234):

Aici http://www.tpu.ro/contact
Dar, cu siguranta ca vei fi contactat de ei. :D

| dragos9234 explică (pentru EmaS):

Ok,merci.

| EmaS a răspuns (pentru dragos9234):

Cu multa placere! Ramai tare pe pozitie!

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Daca un utilizator este castigatorul tricoului, dupa validarea topului, atunci acesta va fi contactat de noi printr-un email. Dupa ce ii primim datele personale, expediem coletul prin curier.

Alexandra - TPU

| Iulian03 a răspuns:

Trimiti la contact adresa si o sa til trimita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei fi contactat de un om din staff-ul acestui site, care îţi va cere datele personale.