| andreeaaqswdefr a întrebat:

Dacă sunt un utilizator junior cum aș putea raporta un răspuns?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Poti scrie administratorilor pe:
contact@tpu.ro

"Chiar daca doar seniorii au dreptul de a raporta, si juniorii ne pot trimite pe contact@tpu.ro link-urile catre postarile care incalca regulamentul. Acestea vor fi respinse de noi, insa, daca membrii comunitatii TPU le vad inaintea noastra, ei le pot raporta pentru a ni le aduce la cunostinta. Mai multe raportari ale aceleiasi postari vor duce la respingerea automata a postarii respective."

2 răspunsuri:
| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Nu poti raporta pentru ca esti junior!