| anonim_4396 a întrebat:

Dacă un utilizator te ignoră - el având mai multe conturi, nu ar trebui să primeşti automat "ignore" şi de pe celelalte conturi? happy

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Păi Steregoi îmi dete "ignore" mai zilele trecute (cam din senin, ce-i drept) şi m-aşteptam să primesc şi de pe celelalte. Însă, nimic. Mă simt neîmplinit. Nu-i ok.

| teo530 a răspuns (pentru sabin89):

Dacă vrei ignor şi de pe celelalte dă-i reply la răspunsurile de pe acele conturi. Enervează-l şi vei primi de la toate ignor.

| RAY a răspuns:

Pe cel principal te ignora pe restul te injura in continuare

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ideea nu-i rea!winking Dar conturile nu sunt asociate, încât să se aplice automat. Se bifează manual.
Am văzut destui care par șocați că sunt ignorați de useri pe care nu-i cunosc. De fapt, nu le cunosc noile conturi/nickname-uri, dar (în mod sigur!) cu userii aceia au mai interacționat cândva și au avut discuţii în contradictoriu. Iar unii chiar sunt hotărâți să îți poarte pică o viață (pe TPU)...

| teo530 a răspuns:

Nu. Doar de la contul de pe care ţi-a dat nu şi celelalte conturi.

| DM4E a răspuns:

Ba da, Funda?