| valentingb a întrebat:

Daca votez o intrebare,pe TPU,la rating-intrebare...,stiti voi, ce se intampla daca votez ca e scrisa aiurea, la alta categorie sau stiu eu ce.Are vreun efect votul meu sau mai bine nu-mi pierd vremea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie nu ti se intimpla nimic.Este un chestionar care ajuta admini.Este la latitudinea ta daca vrei sau nu sa il completezi.

| valentingb explică (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca daca primeste calificative bune, nu isi mai pierd ei timpul cu intrebarea..merci

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Daca tu ne semnalizezi faptul ca e postata la categoria gresita, noi o vom muta. Daca are cuvinte scrise gresit, le inlocuim cu varianta corecta si le introducem in robotel.
Nu iti pierzi vremea cand ne oferi acel feedback dupa fiecare intrebare.
Alexandra - TPU