| Danibbb a întrebat:

Daca vreau sa castig de ex o suma de 20, 30 mil. la pariuri sportive cat trebuie sa fie cota daca bag 4, 5 meciuri?

1 răspuns:
| Ungurean_Andrei_1999 a răspuns:

Depinde ce suma vrei sa investesti.
Spre exemplu, daca vrei sa bagi cu 10 lei, cota totala trebuie sa fie de 200 si fiecare meci sa aiba cota de 3(cel putin)
Dar daca vrei sa bagi cu 100 lei, cota trebuie sa fie de 20, adica 5 meciuri cu cota de 2, varianta cea mai ok, pentru ca e probabilitate mai mare sa castigi.
Dar e cam greu sa castigi suma asta din pariuri. Mai bine muncesti pentru banii astia. Sfatul meu. Sper ca ti-am fost de folos.