| Meme10Meme a întrebat:

Dar cum se decide cine este userul anului? Ca vreau sa iasa Verginica Vaca Grasa:/

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Pe la mijlocul lunii decenbrie se da drumul la nominalizari.
Dupa aproximativ o saptamna se da drumul la votare.Din lista celor propusi se face o noua lista de useri eligibili din care poti vota. Dupa numarul de voturi, tranformate in pucte se alege userul anului.
Virinicavacagrasa are sanse daca este ales de un numar mare de useri.
Cam asa sta treaba.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Exemplu.
Deci eu nominalizez pe x, y si z (sa zicem ca sunt preferatii mei)
Din lista aia doar unul este eligibl (sa zicem x)
Utilizatorul x ajunge pe lista mare propusa pentru utilizatorul anunui. Sunt niste criterii.
aproape de fiecare data cand am votul final au iesit userul anului.

6 răspunsuri:
| MeisterSchnitzel a răspuns:

Se votează la finalul anului.

| Meme10Meme explică (pentru MeisterSchnitzel):

Votam noi?

| MeisterSchnitzel a răspuns (pentru Meme10Meme):

Da! Cel ce are cele mai multe voturi devine user-ul anului!

| Meme10Meme explică (pentru MeisterSchnitzel):

Tu pe cine o sa-l votezi? Eu o sa-l votez pe VasileBen.

| MeisterSchnitzel a răspuns (pentru Meme10Meme):

E secret.winking