| anonim_4396 a întrebat:

Dc nu pot sa dau funda la unele intrebari (si mai vechi) daca aflu acum, normal, funda?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Acest lucru ni se întâmplă tuturor.
În această perioadă site-ul întâmpină nişte probleme tehnice. Ai puţină răbdare şi ar trebui să-şi revină. Nu te îngrijora! Oricum, nu e nici o grabă. Poţi selecta răspunsurile câştigatoare şi mai târziu.
Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt defecțiuni tehnice pe server și cu toții trebuie să avem un pic de răbdare până la remedierea situației!
Pa, pa.

| bianca9422 a răspuns:

Buna!

ai putina rabdare.Site-ul are ceva probleme tehnice.
Am trimis un mesaj adminului cand imi va raspunde te voi anunta printr-un mesaj privat.Iti promit!

mult succes!

| CautNume a răspuns:

Mersi am dat voturi ca funda n-am cum...