| Iote a întrebat:

De ce a fost stearsa intrebarea?
Filmul este despre respectarea naturii! Exact ce se discuta generalizat in aceasta perioada. Ca ati gasit voi o promovare in limba rusa? Da, actiunea se petrece in taiga. Exista promovare si in limba engleza. Regizorul este japonez. Sau poate, voi nu doriti protejarea naturii?!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Lote, ți-am răspuns și dincolo, modifică-ți pentru o clipă, setările și îți trimit eu filmul dorit, prin mesaj privat.
Un link direct către vizionarea acestuia e luat drept piraterie, pe acest site, indiferent de tema filmului. Aceasta e politica siteului. happy

| Iote explică (pentru floresdemayo):

Regret, dar nu am vazut raspunsul. Intrebarea a fost stearsa inainte. Si, am avut notificare doar de stergere.
Apoi, daca asta e politica site-ului, de ce mai exista rubrica Filme & Seriale?
Modific acum si, multumesc!

| Iote explică (pentru Iote):

Iote (cu i), nu Lote. happy

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asta poți să întrebi direct pe admine prin Contact și vei primi răspuns.