| TamplaruAnisoara a întrebat:

De ce același răspuns e evaluat de unii ca inteligent si folositor iar de alții nefolositor si amuzant? La punctaj ambele răspunsuri se iau in considerare sau se alege doar unul? Nu ma interesează punctajul dar as vrea sa stiu adevărul.

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Evaluarea este facuta de diferiti useri cu pareri diferite si de aceea un raspuns poate primi mai multe tipuri de evaluari. E in functie de cum interpreteaza fiecare.
La punctaj conteaza intotdeauna primul raspuns. Daca ai raspuns de mai multe ori la aceeasi intrebare, primul va primi punctajul conform regulamentului.

Cu drag,
Cristina, TPU.ro