| MValentin a întrebat:

De ce adminii sterg raspunsuri sau intrebari care sunt chiar bune? Am aflat chestia asta de la mai multi utilizatori, dar chiar si mie mi s-o intamplat. Sterg anumite intrebari si anumite raspunsuri chiar bune si fara sa aiba un scop de troll batjocura sau sa aiba un caracter fals.
Si unele intrebari precum,, femeia mi-a zis ca vrea sex si eu i-am facut sex ce ziceti am facut bine?,, sunt lasate cu saptamanile, sau mai ales raspunsuri ironice din partea unor pusti de 15 ani, ce moderatori mai are si comunitatea? big grin

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ia zi tie ce ti s-a sters?

| sierra1 a răspuns:

Zice despre TPU:

Este criticată existența utilizatorilor rău intenționați sau cu un grad de cultură mai redus care postează întrebări sau răspunsuri fie cu conținut licențios, fie lipsite de seriozitate

ar putea intra aici și intervenția arbitrară a editorilor (așa le zice)

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mi-au șters si mie răspunsuri serioase, dacă am răspuns la întrebări idioate.
Se mai șterg întrebări repetitive...

Și întrebările, ca cele din exemplul tău, vor fi șterse treptat, când se va ajunge la ele.