| мαяdυк a întrebat:

De ce atunci cand dau click pe cate o intrebare sunt redirectionat pe pagina principala TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla
Solutii:
Deschizi intrebarea in alt browser
Deschizi intrebarea mai tarziu
Copiezi linkul, ii dai paste intr-o pagina noua si adaugi un "/" la sfarsit
Deschizi pagina in incognito

Una dintre astea mereu merge...Eu folosesc faza cu "/" de cele mai multe ori dar unele intrebari sunt chiar imposibil de deschis....MA AUZITI ADMINI TPU? HA? DA AICI AICI DA!
ok baftawinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece întrebarea respectivă a fost ștearsă happy

| ArySwetty a răspuns:

Daca nu iti intra deschizi intrebarea in alt browser sau intri in pagina noua si mai intri o data happy