| Betu13 a întrebat:

De ce atunci cand raspund la o intrebare nu apara raspunsul?!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu e neobişnuit să nu apară imediat. Ai puţină răbdare.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.
Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"09. Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09

Acum, de vreo 7-10 zile :)), sunt ceva probleme cu serverele TPU :(

Apar diverse erori în afişarea răspunsurilor, imposibilitatea de a răspunde, erori la logare, lipsă notificări, etc.

Totuşi, în cel mult 1-3 ore ar TREBUI să apară afişate răspunsurile pe care le-ai dat.

Verifică în secţiunea "Raspunsurile mele" dacă apare răspunsul dat, sau dă "reload" la pagină şi vezi dacă răspunsul tău a fost postat la acea întrebare...

Dacă, totuşi, răspunsurile nu apar nici după câteva ore, atunci trimiţi un mesaj ( la Admina Cristina ) din secţiunea "Contact" - colţul dreapta sus, ori de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Asa se intampla la toti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsurile nu apar instantaneu de fiecare data.Pot fi unele probleme, chiar si de natura vtehnica, dar apar cu siguranta. Putina rabdare.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Trebuie să aştepţi un timp ca răspunsul să fie aprobat de admin.

| AlexAleex a răspuns:

Trebuie sa astepti.

| puscahoreangaion a răspuns:

Deoarece nu exista pe loc cineva sa-ti raspunda