| InYourPants a întrebat:

De ce avem distinctii pe TPU daca oricum toata lumea are 11 si nu mai depasesc nici astia din top numarul de distincti?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Uite ca eu am 12.

| Fatamuntilor a răspuns:

E IRELEVANT!
Pur si simpu nu s-a obosit sa scoata asta.In privinta asta nu se fac diferente intre useri pentru ca nu iti aduce puncte in plus /
Si nici anuntul ala cand raspunzi la o intrebare zice ca esti in pozitia x clasament
Ne departajam cand raspundem la intrebari, urcam in clasament.Iar daca userul anului este si expert are puncte in plus