| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand dau la categorii cam la toate domeniile imi arata intrebarile puse ca anonim si cand dau pe intrebare imi arata numele de utilizator? Ieri nu m-am putut conecta pe TPU, imi arata ca am fost atacat si aveam 2 optiuni sa continui pe site pe riscul meu sau sa dau inapoi. Oare e un atac al vreunui hacker? De ce oare imi aparea cand incercam sa intru pe TPU acel mesaj cu atacul?

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Salut!

Problema enunturilor anonime a fost remediata. S-au facut ceva modificari, insa acum totul a revenit la normal. Daca mai observi alte lucruri nelalocul lor, da-mi de stire!

Cristina, TPU.ro

| Fatamuntilor a răspuns (pentru TPU.ro):

Pai bine mai Cristina, nu am semnalat si EU aceeasi problema?
Mi-ai zis ca totul e ok la tine.Brusc au fost modificari?
deci am avut dreptate!
Macar bine ca s-a rezolvat!

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Ieri am auzit la știri ca Google a recunoscut ca e virusat, ca virusul se descărca odată cu descărcarea unei aplicații de pe Google Play. Zicea ca o sa actualizeze aplicația Google si astfel se va șterge virușii care s-au descărcat pe fiecare ps sau calculator.

| anonim_4396 explică (pentru TamplaruAnisoara):

Si tie iti apare anonim la fiecare intrebare cand dai la categorii si cand dai pe intrebare iti arata numele utilizatorului?