| PsyhoChild a întrebat:

De ce când vreau sa sterg o întrebare de pe TPU nu primesc niciun email de confirmare?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Trebuie sa astepti, in general dureaza putin (nu pot sa iti zic exact o perioada de timp), dar nu cred ca mai mult de o zi.

Sa verifici si la spam si pe la alte categorii.

Numai bine! ^_^

| LPCTSTR a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu, nu dureaza.
Daca nu primeste instant, nu mai primeste de loc. Asta am experimentat acum 3 ani cu adresa de yahoo. Dupa ce-am schimbat-o, vad ca si azi merge.

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Ptr ca ai ales acolo fara sa vrei la profil sa nu primesti!
Jos la sectiunea Notificari prin mail, ai ultimile doua optiuni care trebuiesc bifate, si salvezi profilul si gata.

| LPCTSTR a răspuns:

Schimba adresa de email, este un bug vechi in TPU.

| Anuket a răspuns:

Nici în spam sau social sau promotions?