| ﱞﱞﱞ a întrebat:

De ce este comunitatea asta, care are personaje frustrate(ahem. person of the day), poate sa stearga o intrebare bine pusa, cel care a intrebat neavand o modalitate de a-si apara intrebarea in orice fel, optiunea de a face asta fiind inexistenta?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista un intreg regulament pe care trebuie sa il respecti. Despre ce era intrebarea? Ca din senin nu a fost stersa... doar daca nu respecti regulamentul sau daca a fost raportata de utilizatori

| ﱞﱞﱞ explică (pentru suntserios):

O intrebare despre viziunea artistica pe care o are un scriitor

| suntserios a răspuns (pentru ﱞﱞﱞ):

Aha, deci o tema scolara. Scrie mare si clar ca temele sunt interzise

| T0T a răspuns:

Poți scrie la contact dacă nu îți convine. Mie mi-a fost repusă o întrebare dar normal că ai nevoie de argumente, nu ți se șterge degeaba.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt mai multe metode in care o intrebare poate sa dispara
1.Cel putin doi utilizatori seniori raporteza postrea si in cel mult jumatate e ora dispare, dar ajunge in atentia adminilor...
2.Sesizare directa la admini, un singur utilizator e de ajuns...
3.E posibil chiar un admin sa fi vazut postarea respectiva.
Daca intrebarea ta nu poate fi trimisa la reanalizat, mai nou s-a renuntat la acesta functie, poti scrie la contact sa ceri lamuriri.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Am nimerit si eu cativa frustrati si nesimtiti. In cazul tau cred ca este vorba de cineva care lucreaza pentru TPU un moderator pentru ca nu cred ca se poate sterge intrebarea ta de orice neica nimeni in afara de moderatori sau hackeri