| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi apare la profil "Senior false"? E un rank peste "Senior" normal? Vreau sa imi raspunda cineva care stie cu adevarat!

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Aceasta este o problema de natura tehnica, care va fi rezolvata de colegii mei.

Alexandra - TPU

| IMC90 a răspuns (pentru TPU.ro):

Vedeti ca aveti un nou rank 1 laughing E anonim rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy eu am intrat pe profilul tau, si nu vad nimic din ceia ce relatezi tu..scrie doar utilizator senior..cand ai vazut tu ca srie altfel? poate a fost o eroare ca vad ca se tot lucreza la acest site.
O frumoasa zi sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
| alex0110 a răspuns:

Nu ai voie sa schimbi subiectul!

| IMC90 a răspuns (pentru alex0110):

Realizezi ca nu ma refeream la tine in mesaju de mai sus, nu?

| alex0110 a răspuns (pentru IMC90):

Da, am inteles asta.

| alex0110 a răspuns (pentru IMC90):

Nici pe altii nu ai voie sa ii jignesti, pentru ca nu iti plac.

| alex0110 a răspuns (pentru IMC90):

Hai sa terminam cu cearta asta idioata!

| IMC90 a răspuns (pentru alex0110):

Sa traiti dom' moderator, o sa ma conformez
Acum planga si regret ce am facut crying

| alex0110 a răspuns (pentru IMC90):

Asa sa faci. laughing