| Szmldk a întrebat:

De ce imi apare "Utilizatorii cu email neconfirmat nu pot"(nu mai stiu cum)"5 raspunsuri" cv cv"10in total"? Stiu ca nu m-am exprimat corect dar unii sigur stiti la ce ma refer si ce trebuie sa fac. Ajutor

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Confirma emailul ca sa poti posta mai multe raspunsuri.
Stii sa faci asta? Dupa ce ti-ai salvat emailul in contul TPU te uiti pe mail si vezi ca TPU ti-a trimis un mail care contine un link. Dand click pe acel link confirmi ca contul de mail pe care l-ai dat e al tau. Asta e tot.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sincer, chiar nu am habar la ce te referi, sau faci aluzie.
Poate clarifici daca vrei sa te ajutam, ca nu stim ce vrei de la noi.