| Meme10Meme a întrebat:

De ce imi sterge TPU intrebarile fara motiv? Adica am pus o intrebare in scop de amuzament la Trivia/Amuzamente si mi-o fost stearsa. Intrebarea era urmatoarea: Cine vrea funda? Ce are TPU? De ce cenzureaza orice? Crezi ca se vor rezolva trollii cu cenzura? Eu zic ca nu. Daca as fi in staff, nu ar mai exista cenzura decat pentru cei ce o merita. Si TPU, de ce imi stergi intrebarile mele? Altii pun intrebari mai proaste decat ale mele. De exemplu, Verginica ala pune intrebari mai cretine care ar merita sa fie scoase spre deosebire de ce intrebare am pus. Nu vreau sa fie banat Verginica dar vreau sa zic. Si mai este ceva. De ce site-ul asta nu e updatat? Gen sa fie mai modern. Sa aiba o latura mai moderna. Uite ce bine arata YT.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si ce raspunsul puteai sa primesti la aia cu "Cine vrea funda?". Nu dai o funda asa, fara un motiv bun, chiar daca cele de la Trivia/amuzante nu conteaza pentru clasament.

| Meme10Meme explică (pentru DoarBogdan):

Pai fix aia e. Era la Trivia, deci facuta pentru umor. TPU ar trebui sa scoata categoria daca nu intelege umorul.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Meme10Meme):

Asa o fi.
Insa poate nu tuturor le-a parut ca este ceva de umor tongue

| Meme10Meme explică (pentru DoarBogdan):

Mie da rolling on the floor

| Wr3nch a răspuns:

Le dai tu bani ca sa updateze?laughing E un site moca care are 1, 2 reclame, si is destul de convins ca e pe minus, nu plus.

| Fatamuntilor a răspuns:

Din cate stiu administratia a avut liber de vineri dupa amiaza, prima si doua zi de Pasti. Probabil si a treia.In tot acest timp robotelul a functionat doar stabilea clasamentelor saptamnanale si raportarea intrebarilor.Zic eu...
In legatura cu problema ta. Poate cineva ti-a raportat intrebarea... ca nu voia funda rolling on the floor
Vergenica chiar ma amuza, nu cred ca intrebarile lui incalca regulamentul
Dar Cristina cred ca se lua cu mainele de cap cand va citi e-malurile.

| Meme10Meme explică (pentru Fatamuntilor):

Daca mi-o raportat intrebarea, o fi un disperat. Si da, ma amuza dar daca ar fi cineva care merita mai mult sa fie banat decat mine, el ar fi laughing