| RainOfColors a întrebat:

De ce in loc de notificarile mele imi apar notificarile altui utilizator? Am intrat intr-una dintre aceste notificari (X ti-a raspuns la intrebare) si am observat ca sunt notificarile altui utilizator TPU.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi s-a întâmplat şi mie.
Cel mai probabil e un bug, care va dispărea intr-o zi, două. Ignoră-l!

| hideaway a răspuns:

Http://i.imgur.com/JqRQ4.png
http://i.imgur.com/Y6Klp.png
Citez, n-am discutat niciodată cu acești useri.
Dar, din fericire, asta se întâmplă doar dacă te deloghezi, și intri din nou.
Dacă o să dai altundeva de la "Prima pagină", îți vor apărea notificările tale adevărate.

| TPU.ro a răspuns:

Lucram la remedierea acestui aspect.

Alexandra - TPU

evenso
| evenso a răspuns:

Si la mine s-a intamplat, situl face figuri, isi va reveni.