| Noexam a întrebat:

De ce, in sectiunea din partea stanga, unde imi apar notificarile, imi apare de cate 2 ori o notificare? Adica imi apare, de exemplu:
"utilizatorul x ti-a raspuns la intrebare", iar mai jos apare aceeasi notificare. Si la voi se intampla la fel?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Probabil se intampla atunci cand cineva iti comenteaza la un raspuns scris de tine la intrebarea ta, atunci te avertizeaza ca:
1. Cineva ti-a comentat un raspuns.
2. Cineva ti-a raspuns la o intrebare.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este posibil ca respectivul user să-ţi fi dat 2 răspunsuri ( consecutive, eventual, diferite )!
În acel caz, îţi apar 2 notificări.

Şi eu am mai păţit acest lucru...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu apare aceeasi notificare la aceeasi ora. Probabil cealalta notificare iti spune ca cineva a comentat la un raspuns de la propria ta intrebare.
Pur si simplu sunt 2 actiuni: raspuns la intrebare, reply la un raspuns.