| uriasulperiferigerilerimini a întrebat:

De ce mi se șterg mesajele de la mesaje?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vin si eu in completare cu ce a scris floresdemayo:
- daca intrebarea la care ai raspuns a fost stearsa de admin din diverse motive, atunci si toate raspunsurile la acea intrebare, sunt sterse automat
- ti se pots terge raspunsurile sau intrebarile daca nu sunt conforme cu Conditiile si termenii de folosire ale acestui forum

Mai multe poti afla de aici, daca pui mouse-ul pe intrebare, ti se deschide raspunsul:
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

-

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Violleta2022):

NU!
Cred ca userul se refera strict la mesajele de la mesaje nu la postari sterse.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe TPU? Se șterg automat, după un an.
Dacă dispar alte mesaje, între timp, înseamnă că userii cu care corespondai nu mai au cont pe TPU (fie și-au șters contul, fie au fost suspendați pe termen nedeterminat)