| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ai voie sa repeti o intrebare la un anumit interval de timp? Daca nu am primit raspunsuri potrivite sau am aceeasi problema din nou, nu inteleg?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pai tu pui intrebarea sa apara, dar oricum cine vrea vede si cealalta intrebare, nu stiu, eu am zis ca in mod normal raspunsurile bune sau rele vin la acea intrebare.
Plus ca pana la urma daca asta e regula, trebuie sa ne conformam, nici nu mai conteaza de ce la o adica. Peste tot e aceiasi regula.

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai nu ai voie pentru ca daca e, primesti raspunsul tot acolo unde ai pus intrebarea, nu are sens sa deschizi o alta intrebare la fel. Cine vrea, intra si raspunde, cine nu, nu vrea sau nu stie si raspunde ce nu trebuie. Poti intreba tot acolo "nu zice nimeni nimic? Nu am primit raspunsuri okey, cineva poate sa raspunda mai okey?", si se vede iar, iar cine vrea, intra.
Cine e interesat de subiect, cauta in lista la categorii si intra.
Daca nu e interes pentru intrebarea ta, nu va fi nici data viitoare, si nici alte raspunsuri nu prea vei primi, altfel le primeai dincolo.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

De unde stii ca nu vei primi raspunsuri mai bune de data asta?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Si unde moderezi tu, apropo vezi ca ai mesaj privat plus ca am o intrebare noua despre a dovedi ca nu exista un negativ, lucru care cica e imposibil

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Pai tu pui intrebarea sa apara, dar oricum cine vrea vede si cealalta intrebare, nu stiu, eu am zis ca in mod normal raspunsurile bune sau rele vin la acea intrebare.
Plus ca pana la urma daca asta e regula, trebuie sa ne conformam, nici nu mai conteaza de ce la o adica. Peste tot e aceiasi regula.