| JIJ a întrebat:

De ce nu apar intrebarile mele, la intrebari recomandate?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că nu le-a recomandat nimeni sau cine trebuie.

Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca trebuie sa le recomande cineva...si nimeni nu are timp de asta

| CautNume a răspuns:

Pentru ca nu le recomanda nimeni...

| michelia a răspuns:

Eu ti-am gasit intrebarea cronologic. La recomandate au votat adminii si expertii cred pentru acele intrebari pe care le considera mai importante, relevante sau urgente.

| IepureleCuLopată a răspuns:

Pentru că nimeni nu le-a recomandat.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Pentru că de fiecare dată când răspunde cineva la întrebarea ta, cineva mai cu "experienţă" îi apare un fel de tabel să aleaga ceva de genul :
" Întrebarea era conversaţională?"
"Era scris corect gramaticală?"
"Ai recomanda această întrebare?"

Şi la fiecare întrebare din tabel ai 5 stele, si trebuie să alegi 1 stea, 2 stele depinde cât ţi-a plăcut... Sper că ai înţeles laughing

| HighDefinition a răspuns:

Ca să apară la întrebări recomandate trebuie să fie votate de membrii comunitații.