| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma pot ignora pe TPU daca exista functia de a ma ignora?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Si nu te poti adauga ca prieten rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu te poti ignora singur, doar alti utilizatori te pot ignora, si tu pe eihappy

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Da, doar ca functia este disponibila și pe profilul meu, si nu e normal.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, nu ai ce sa ceri de la un site gratis.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Daa, ai vreo idee? rolling on the floor Sunt cel mai bun prieten pe care îl cunosc.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Si nu te poti adauga ca prieten rolling on the floor

| EntertainYou a răspuns:

Ar fi o idee excelenta in cazul unora daca asta i-ar face sa nu mai puna intrebari doar pentru ca se plictisesc.

| anonim_4396 explică (pentru EntertainYou):

Nu ma plictisesc deloc. Ajut la functionarea sanatoasa a comunității noastre TPU. Tu esti mai vinovat decat mine, fiindca nu-ti pasa de buna functionare a site-ului nostru, si tot tu meriti block cu fundiță de la admini.